Gamintojas: Lenovo
Modelis: 30FM0084GE
EAN: 0196801651043
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower yra galinga darbo stotis, tinkama naudoti reiklioms verslo ir kūrybinių procesų užduotims. Ši darbo stotis apima Intel® Core™ i7 procesorių su 12 branduoliais ir 20 gijų, tai idealus pasirinkimas, norint atlikti darbo krūvius, reikalaujančius daugybės skaičiavimų, tokius kaip vaizdo redagavimas, moksliniai skaičiavimai ir vaizdų generavimas.
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower taip pat turi 32 GB DDR5-SDRAM, kurie veikia 4400MHz, tai užtikrina sklandžią daugybės užduočių atlikimą, bei greitą duomenų prieigą. Informacijos saugojimui skirtas SSD diskas, kurio talpa siekia 512 GB, užtikrina pakankamą vietą didelėms bylų ir programų saugojimo reikmėms.
Darbo stotyje yra įmontuota vaizdo plokštė NVIDIA RTX A2000 su 12 GB GDDR6 atminties ir įdiegta Intel UHD Graphics 770 vaizdo plokštė. Šis derinys užtikrina puikų vaizdo atvaizdavimą ir pagreitina vaizdų apdorojimo procesus.
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower yra MIL-STD-810H sertifikuota, tai reiškia, kad ji yra atspari sudėtingiems aplinkos veiksniams ir ekstremalioms temperatūroms. Darbo stoties matmenys yra 376 mm aukščio, 170 mm pločio ir 315,4 mm ilgio, o jos svoris
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus karta | 12 kartos „Intel® Core™ i7“ |
| Procesoriaus modelis | i7-12700K |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Dideli branduoliai | 8 |
| Maži branduoliai | 4 |
| Didelio branduolio bazinis dažnis | 3,6 GHz |
| Mažo branduolio bazinis dažnis | 2,7 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5 GHz |
| Didelio branduolio padidintas dažnis | 4,9 GHz |
| Mažo branduolio padidintas dažnis | 3,8 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 25 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 20 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus bazinė galia | 125 W |
| Didžiausias galingumas paspartintu režimu | 190 W |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4400 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | Taip |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Taip |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA RTX A2000 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Grafikos adapterio Open GL parama | Taip |
| Grafinio adapterio „Mini DisplayPort“ prievadų skaičius | 4 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Operacinės sistemos kalba | Vokiečių kalba |
| Operacinės sistemos atkūrimas | Windows 10 Pro |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Kompiuterizuotos darbo vietos |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel W680 |
| Garso lustas | Realtek ALC897Q-CG |
| Audio sistema | „High Definition Audio“ |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 1 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | Maitinimas, Supervizorius |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 750 W |
| Sertifikatas 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Apimtis | 17 L |
| Talpinimas palaikomas | Vertikaliai |
| 3,5" lizdų skaičius | 1 |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Naudojimo pradžios mėnuo | Gegužė |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 6 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontroleris | Intel® I219-LM |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x1 (3.x kart.) angos | 2 |
| „PCI Express x16“ (4 kartos) lizdai | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170 mm |
| Ilgis | 315,4 mm |
| Aukštis | 376 mm |
| Svoris | 9,67 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | MIL-STD-810H |