Gamintojas: Lenovo
Modelis: 11RJ002UGE
EAN: 0195891855409
Lenovo ThinkEdge SE50. Procesoriaus dažnis: 1,6 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-8365UE. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 128 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 620. „Wi-Fi“. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 IoT Enterprise. Maitinimas: 65 W. Bloko tipas: mini PC. Gaminio tipas: Mini kompiuteris. Svoris: 2,98 kg. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo ThinkEdge SE50 i5-8365UE mini PC Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 10 IoT Enterprise Mini kompiuteris Juoda | €1077.81 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 8 kartos „Intel® Core ™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-8365UE |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1.6 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.1 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 1,8 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 25 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12,5 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 1,1 GHz |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 128 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 128 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 128 GB |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 2.0, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 IoT Enterprise |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 620 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® SoC |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 65 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 50 °C |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Serijinių portų kiekis | 2 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 179 mm |
| Ilgis | 182,9 mm |
| Aukštis | 72 mm |
| Svoris | 2,98 kg |
| Sertifikatai | |
| Mažai halogeno | |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®64“ | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | REACH, RoHS, WEEE |