Gamintojas: Lenovo
Modelis: 11T3005RGE
EAN: 0196800694829
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo ir galingo asmeninio kompiuterio. Šio mini kompiuterio pagrindinė savybė yra jo i5-12400T procesorius, kuris atstovauja 12 kartos „Intel® Core™ i5“ šeimai. Šis procesorius turi 6 branduolius ir pasiekia padidintą dažnį iki 4.2 GHz, užtikrindamas greitą ir efektyvų veikimą. Su 16 GB DDR4-SDRAM vidine atmintimi, šis kompiuteris leis vartotojams lengvai atlikti daugybę darbų ir naudoti skaitmeninius įrankius be problemų.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC taip pat turi 512 GB SSD disko talpą, kuris užtikrins greitą duomenų perdavimą. Šio kompiuterio patogus ir kompaktiškas dydis suteikia galimybę jį lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Be to, jis atitinka daugelio sertifikatų, tokių kaip EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0 ir TCO Certified 9.0, todėl tai yra tvarus ir energijai taupantis kompiuteris.
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 i5-12400T mini PC turi daugybę prievadų ir ryšio funkcijų, įskaitant Wi-Fi 6 (802.11ax) ir Bluetooth 5.1. Tai užtikrina stabilų ir greitą belaidį ryšį bei galimybę lengvai prijungti įrenginius. Mini kompiuterio garsiakalbiai, Ethernet LAN jungtis ir įvairūs prievadai, tokie kaip HDMI ir USB, suteikia papildomą patogumą ir galimybes prisijungti prie įvairių įrenginių.
Tai vidutinio sunkumo mini kompiuteris, kuris puikiai tiks tiek asmeniniam naudojimui, tiek profesinėms ir verslo reikmėms. Jo stilingas juodos spalvos dizainas suteikia elegantišką ir modernų įvaizdį. Šis Lenovo ThinkCentre M70q Gen 3 mini PC su i5-12400T procesoriumi, 16 GB DDR4-SDRAM vidine atmintimi ir 512 GB SSD disku yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina efektyvumą ir patikimumą.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 12 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-12400T |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.2 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Nemokamas „Windows 11“ atnaujinimas | Taip |
| Operacinės sistemos kalba | Vokiečių kalba |
| Operacinės sistemos atkūrimas | Windows 10 Pro |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q670 |
| Garso lustas | Realtek ALC256-VB |
| Audio sistema | „High Definition Audio“ |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 1 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | HDD, Maitinimas, Supervizorius |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 90 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| Spalva: | Black |
| Apimtis | 1 L |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 179 mm |
| Ilgis | 182,9 mm |
| Aukštis | 36,5 mm |
| Svoris | 1.25 kg |
| Pakuotės plotis | 490 mm |
| Pakuotės gylis | 268 mm |
| Pakuotės aukštis | 141 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®64“ | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |