Gamintojas: Lenovo
Modelis: 90RW002WPB
EAN: 0195891331170
Lenovo IdeaCentre G5. Procesoriaus dažnis: 3,9 GHz, Procesoriaus šeima: AMD Ryzen™ 5, Procesoriaus modelis: 5600G. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 3200 MHz. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: AMD Radeon Graphics, Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA GeForce RTX 3060. Maitinimas: 380 W. Bloko tipas: Tower. Gaminio tipas: PC. Svoris: 5,97 kg. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesoriaus modelis | 5600G |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3,9 GHz |
| Temų skaičius | 12 |
| Laikmenos | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Spalva: | Raven black |
| Apimtis | 13,6 L |
| Talpinimas palaikomas | Vertikaliai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Pelė įskaityta | |
| Pridedama klaviatūra | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 12 GB |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Grafinio adapterio „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| Grafinio adapterio HDMI prievadų skaičius | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD PRO 565 |
| Garso lustas | Realtek ALC222 |
| Audio sistema | „High Definition Audio“ |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | Maitinimas, Supervizorius |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 380 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbinis aukštis | -15,2 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | -15,2 - 12192 m |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 145 mm |
| Ilgis | 292,2 mm |
| Aukštis | 365 mm |
| Svoris | 5,97 kg |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | ErP Lot 3 RoHS |