Gamintojas: HP
Modelis: 5E8D8EA
EAN: 0197497293999
HP Z4 G5. Procesoriaus dažnis: 3,1 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Xeon® W, Procesoriaus modelis: w5-2465X. Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. „Wi-Fi“. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Bloko tipas: Tower. Gaminio tipas: Kompiuterizuotos darbo vietos. Svoris: 10,5 kg. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Xeon® W |
| Procesoriaus modelis | w5-2465X |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 3.1 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.5 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 33,75 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 32 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 512 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 32 GB |
| Atminties lizdai | 8x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| ECC | Taip |
| Non-ECC | Taip |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| SSD atminties tipas | TLC |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Not available |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Kompiuterizuotos darbo vietos |
| Pozicija rinkoje | Performance |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel W790 |
| Garso lustas | Realtek ALC3205-CG |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Power on, User |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| 3,5" lizdų skaičius | 4 |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Naudojimo pradžios metai | 2023 |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 6 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 2 |
| „USB Power Delivery“ | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| I/O portai | Fiber NIC Port Flex IO |
| Pakuotės turinys | |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Energijos valdymas | |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,1000,100 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 168.9 mm |
| Ilgis | 444.5 mm |
| Aukštis | 386.1 mm |
| Svoris | 10.5 kg |
| Pakuotės plotis | 314 mm |
| Pakuotės gylis | 572 mm |
| Pakuotės aukštis | 563 mm |
| Paketo svoris | 14,3 kg |
| Sertifikatai | |
| Mažai halogeno | Yes |
| Kitos savybės | |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 2 |
| Klaviatūros tipas | USB |