Gamintojas: HP
Modelis: 82F50ET
EAN: 0197961187380
HP Z4 G5. Procesoriaus dažnis: 3 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Xeon® W, Procesoriaus modelis: w3-2425. Vidinė atmintis: 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. „Wi-Fi“. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Bloko tipas: Tower. Gaminio tipas: Kompiuterizuotos darbo vietos. Svoris: 10,5 kg. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP Workstation Z4 G5 Tower W3-2425 1TB Windows 11 Pro | €3090.10 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Xeon® W |
| Procesoriaus modelis | w3-2425 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Dideli branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.2 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 15 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 12 |
| Didžiausias galingumas paspartintu režimu | 156 W |
| Procesoriaus bazinė galia | 130 W |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 8x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| ECC | Taip |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD atminties tipas | TLC |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Not available |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Kompiuterizuotos darbo vietos |
| Pozicija rinkoje | Performance |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel W790 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Talpinimas palaikomas | Vertikaliai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Naudojimo pradžios metai | 2023 |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 6 |
| „USB Power Delivery“ | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Energijos valdymas | |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 168.9 mm |
| Ilgis | 444.5 mm |
| Aukštis | 386.1 mm |
| Svoris | 10.5 kg |
| Pakuotės plotis | 314 mm |
| Pakuotės gylis | 572 mm |
| Pakuotės aukštis | 563 mm |
| Paketo svoris | 14,3 kg |
| Kitos savybės | |
| Klaviatūros tipas | USB |