Gamintojas: HP
Modelis: 5L725EA
EAN: 0196337873780
HP ProOne 600 G6 All-in-One PC. Procesoriaus dažnis: 3,1 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-10500. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD, Optinio įrenginio tipas: DVD±RW. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 630. „Wi-Fi“. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Svoris: 6,76 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 10 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-10500 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3.1 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.5 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 12 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD atminties tipas | TLC |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Ekrano įstrižainė | 54.6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Skydo tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Pridedama klaviatūra | |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| 2,5" lizdų skaičius | 1 |
| Tinka „Intel® vPro ™“ platformai | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Kiekvienai dienai |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q470 |
| Garso lustas | Realtek ALC3252 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Power on, User |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP JumpStart“ | |
| „HP Support Assistant“ | |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 488.7 mm |
| Ilgis | 482.8 mm |
| Aukštis | 201.5 mm |
| Svoris | 6.76 kg |
| Pakuotės plotis | 595 mm |
| Pakuotės gylis | 245 mm |
| Pakuotės aukštis | 414 mm |
| Paketo svoris | 9.78 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Kitos savybės | |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 54.6 cm |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 1 |
| Klaviatūros tipas | USB |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |