Gamintojas: HP
Modelis: 6D326EA
EAN: 0196786976094
HP Pro 290 G9 yra galingas kompiuterio darbo vieta, sukurtas siekiant padidinti produktyvumą profesinėse aplinkose. Jis įrengtas su Intel Core i5-12500 procesoriumi, turinčiu 6 branduolius ir 12 gijų, siūlanti išskirtinį našumą naudojant kelias programas vienu metu ir reiklioms užduotims. Šis procesorius turintis maksimalią didinimo dažnį iki 4,6 GHz ir talpą 18 MB talpos keitinį, taip užtikrinant greitą ir efektyvų apdorojimo galią.
Ši kompiuterio darbo vieta turės 8 GB DDR4-SDRAM atminties, su galimybe iki 64 GB praplėsti ją didesniam našumui ir sklandžiam veikimui. Ji turi kompaktišką ir stilingą juodą bokštą, todėl jis estetiškai tinka bet kuriam darbo vietai.
HP Pro 290 G9 įskaito 512 GB SSD saugojimo talpą, suteikiant pakankamai vietos saugoti dideliams failams ir programoms. SSD sąsaja yra PCI Express ir NVMe, užtikrinant greitus duomenų perdavimo greičius ir greitą prieigą prie failų. Taip pat įrenginys turi optinį įrenginio tipą DVD ± RW papildomams saugojimo galimybėms.
Ryšio galimybės apima belaidį Wi-Fi, palaikantį standartus, tokius kaip 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ir Wi-Fi 5 (802.11ac), taip pat "Bluetooth" 5.0, užtikrinantį nepertraukiamą belaidinę ryšį. Taip pat yra Ethernet LAN patikimai laidiniam ryšiui.
HP Pro 290 G9 turi įvairius prievadus tinkamai prijungimui, įskaitant USB 2.0 ir USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tipo-A prievadus. Jis turi VGA ir HDMI prievadus išoriniams ekranams, bei jungtį kombinuoto ausinių/mikrofono prievadui garso ryšiui. Taip pat įskaitomi line-in ir line-out prievadai garso funkcionalumui.
Ši kompiuterio darbo vieta įrengta su integruota Intel UHD grafika 770 už sklandų grafikos veikimą. Ji palaiko pagerintas funkcijas, tokius kaip Intel SpeedStep technologija, Execute Disable Bit ir Intel Trusted Execution Technology, užtikrinantys efektyvų ir saugų veikimą.
HP Pro 290 G9 pateikiamas su laidiniu klaviatūra ir pelė, užtikrinant patogų įvestį. Ji įskaito funkcijas, tokias kaip HP JumpStart ir HP Support Assistant, suteikiant papildomą paramą ir pagalbą.
Apskritai, HP Pro 290 G9 yra patikima ir efektyvi kompiuterio darbo vieta, kuri siūlo galingą našumą ir įvairias funkcijas produktyvumui didinti profesinėse aplinkose.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 12 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-12500 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 12 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Atminties lizdai | 2x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pozicija rinkoje | Proven productivity |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel H670 |
| Garso lustas | Realtek ALC3867 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Power on, User |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 180 W |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Kilmės šalis | China |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP JumpStart“ | Yes |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklio modelis | Realtec RTL8822CE |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 155 mm |
| Ilgis | 303 mm |
| Aukštis | 337 mm |
| Svoris | 4.7 kg |
| Pakuotės plotis | 287 mm |
| Pakuotės gylis | 400 mm |
| Pakuotės aukštis | 499 mm |
| Paketo svoris | 8 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Kitos savybės | |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 1 |