Gamintojas: HP
Modelis: 641W3AW
EAN: 0196548058907
HP Presence Medium Space Solution Plus AI Camera with Microsoft TeamsRooms. Procesoriaus dažnis: 2,3 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-10500T. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-10500T |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3.8 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 12 |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 1.7 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 25 W |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 2x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| ECC | |
| Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Tvarumas | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Ocean-bound plastic in speaker enclosure, I/O strip and bezel frame; Recycled Plastic cushions |
| Procesorius ypatumus | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |