Gamintojas: HP
Modelis: 69B76EA
EAN: 0196548548101
HP OMEN by HP 45L GT22-0012nc. Procesoriaus dažnis: 3,2 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i9, Procesoriaus modelis: i9-12900K. Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 3733 MHz. Iš viso talpa: 2 TB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 770, Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA GeForce RTX 3090. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Maitinimas: 800 W. Bloko tipas: Tower. Gaminio tipas: PC. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus karta | 12 kartos „Intel® Core™ i9“ |
| Procesoriaus modelis | i9-12900K |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 3,2 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5.2 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 30 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 24 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 4 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3733 MHz |
| ECC | |
| Vidinės atminties gamintojas | HyperX |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 2 TB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 2 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 2 TB |
| SSD atminties tipas | TLC |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Išanksto įdiegta programinė įranga | ExpressVPN |
| Pabandymo programinė įranga | Microsoft 365, McAfee LiveSafe |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| Vandens aušinimo sistema | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| RGB atminties apšvietimas | |
| Naudojimo pradžios metai | 2021 |
| Kilmės šalis | China |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Pridedama klaviatūra | |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6X |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 24 GB |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Z690 |
| Motininės plokštės formos faktorius | „micro ATX“ |
| Audio sistema | DTS:X Ultra |
| Garso išvesties kanalai | 5.1 kanalai |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Power on, User |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 800 W |
| Sertifikatas 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Įvedimas | |
| Išvedimas | |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 4 lizdai | 1 |
| PCI Express x 16 lizdai | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 204 mm |
| Ilgis | 470 mm |
| Aukštis | 555 mm |
| Svoris | 22.6 kg |
| Pakuotės plotis | 592 mm |
| Pakuotės gylis | 328 mm |
| Pakuotės aukštis | 672 mm |
| Paketo svoris | 25.2 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Extreme Memory Profile“ (XMP) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ segmentas | Namo |
| Kitos savybės | |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 4 |