Gamintojas: HP
Modelis: 7B0N9EA
EAN: 0196786214103
HP Elite 800 G9. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i9, Procesoriaus modelis: i9-13900. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD, Optinio įrenginio tipas: DVD±RW. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 770, Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA Quadro T400. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Bloko tipas: SFF. Gaminio tipas: PC. Svoris: 5,4 kg. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus karta | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus modelis | i9-13900 |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| Dideli branduoliai | 8 |
| Maži branduoliai | 16 |
| Didelio branduolio bazinis dažnis | 2 GHz |
| Mažo branduolio bazinis dažnis | 1,5 GHz |
| Efektyvumo branduolio didžiausias padidintas dažnis | 4,2 GHz |
| Našumo branduolio didžiausias padidintas dažnis | 5.2 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5.6 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 36 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 24 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Procesoriaus bazinė galia | 65 W |
| Didžiausias galingumas paspartintu režimu | 219 W |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Taip |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA Quadro T400 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | SFF |
| Produkto spalva | Juoda |
| Naudojimo pradžios metai | 2023 |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pozicija rinkoje | Premium |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q670 |
| Garso lustas | Realtek ALC3252 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Energijos valdymas | |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,1000,100 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 338 mm |
| Ilgis | 308 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Svoris | 5.4 kg |
| Pakuotės plotis | 399 mm |
| Pakuotės gylis | 499 mm |
| Pakuotės aukštis | 228 mm |
| Paketo svoris | 7.92 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Sertifikatai | |
| Mažai halogeno | Yes |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Kitos savybės | |
| Klaviatūros tipas | USB |