Gamintojas: HP
Modelis: 5V8K5EA
EAN: 0196786001659
HP Elite 800 G9. Procesoriaus dažnis: 2,4 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i9, Procesoriaus modelis: i9-12900. Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 4800 MHz. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics, Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA GeForce RTX 3070. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Bloko tipas: Tower. Gaminio tipas: PC. Svoris: 6,15 kg. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
HP Consumer HP Elite Tower 800 G9 i9 64 I bk W11P | €3729.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus karta | 12 kartos „Intel® Core™ i9“ |
| Procesoriaus modelis | i9-12900 |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 30 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Temų skaičius | 24 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 32 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4800 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Taip |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiųjų grafikos adapterių skaičius | 1 |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Siejama programinė įranga | HP Wolf Pro Security Edition |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q670 |
| Garso lustas | Realtek ALC3252 |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, Power on, User |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Tower |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | China |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Yes |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP Security“ įrankiai | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Admin; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 |
| „HP Management tools“ | HP Image Assistant; HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| Pridedama „HP Software“ | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer;HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP QuickDrop; HP Easy Clean; HP Easy Clean Keyboard Driver |
| „HP“ segmentas | Business |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 337 mm |
| Ilgis | 308 mm |
| Aukštis | 155 mm |
| Svoris | 6.15 kg |
| Pakuotės plotis | 287 mm |
| Pakuotės gylis | 400 mm |
| Pakuotės aukštis | 499 mm |
| Paketo svoris | 8.87 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| Kitos savybės | |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 2 |
| Klaviatūros tipas | USB |