Gamintojas: Fujitsu
Modelis: VFY:Q5562PP340DE
EAN: 4058154228067
Fujitsu ESPRIMO Q556/2. Procesoriaus dažnis: 3,4 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i3, Procesoriaus modelis: i3-7100T. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2400 MHz. Iš viso talpa: 500 GB, Laikmena: HDD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® HD Graphics 630. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 65 W. Bloko tipas: mini PC. Gaminio tipas: Mini kompiuteris. Produkto spalva: Juoda, Raudona
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | Septintas kartos „Intel® Core™ i3“ |
| Procesoriaus modelis | i3-7100T |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 GHz |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1151 (H4 lizdas) |
| Procesoriaus podėlis | 3 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 4 |
| Magistralės tipas | DMI3 |
| Sistemos magistralė | 8 GT/s |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 35 W |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Kaby Lake |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 2,4 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 25 W |
| „T“ formos sujungimas | 92 °C |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 16 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Gerinimas | S0 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 64 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Procesoriaus palaikoma ECC | |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 2x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2400 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 500 GB |
| Laikmena | HDD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Įdiegtų kietūjų diskų skaičius | 1 |
| Kietojo disko talpa | 500 GB |
| Kietojo disko sąsaja | SATA |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 5400 RPM |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Išanksto įdiegta programinė įranga | Adobe Reader, McAfee Multi Access Security, Microsoft Office |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| Apimtis | 2 L |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Instrukcija | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| „On-board“ grafikos adapteris | „Intel® HD Graphics“ |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® HD Graphics 630 |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1100 MHz |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 64 GB |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 350 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.4 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x5912 |
| Grafikos adapterio Open GL parama | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® H110 |
| Garso lustas | Realtek ALC671 |
| Audio sistema | „High Definition Audio“ |
| Garso išvesties kanalai | 5.1 kanalai |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, HDD, Supervizorius, Naudotojas |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 65 W |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| DVI prievadas | |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| PS/2 portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Išvedimas | |
| Įvedimas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 185 mm |
| Ilgis | 190 mm |
| Aukštis | 54 mm |
| Svoris | 1,6 kg |
| Pakuotės plotis | 395 mm |
| Pakuotės gylis | 198 mm |
| Pakuotės aukštis | 284 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel® Secure Key“ | |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel® Clear Video“ technologija mobiliesiems interneto įrenginiams („Intel®CVT“ for MID) | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | |
| Procesoriaus kodas | SR35P |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Keičiamas dydis | 1S |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Šilumos užduoties sprendimo techninės sąlygos | PCG 2015A |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| „Intel®TSX-NI“ versija | 0,00 |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 37.5 x 37.5 mm |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®64“ | |
| Procesorius RAID ARK ID | 97485 |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| Nekonfliktinis procesorius | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | Blue Angel, RoHS, EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Nuotolinio valdymo maitinimo jungties tipas | Europietiško tipo gnybtų plokštelė |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | TÜV GS, CE, FCC Class B cCSAus, WEEE, CCC, CEL |