Gamintojas: Fujitsu
Modelis: VFY:P711EPC51MIN
EAN: 4065221728603
Fujitsu ESPRIMO P7011. Procesoriaus dažnis: 2,7 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-11500. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 3200 MHz. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD, Optinio įrenginio tipas: „DVD Super Multi“. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 750. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 280 W. Bloko tipas: Desktopas. Gaminio tipas: PC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu ESPRIMO P7011 i5-11500 Desktopas Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 10 Pro PC Raudona, Juoda | €1482.89 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 11 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-11500 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2,7 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | „DVD Super Multi“ |
| Laikmena | SSD |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Desktopas |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Raudona, Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 750 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B560 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 280 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 7 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Įvedimas | |
| Išvedimas | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,1000,100 Mbit/ai |
| „Wi-Fi“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 180 mm |
| Ilgis | 304 mm |
| Aukštis | 375 mm |
| Svoris | 10 kg |