Gamintojas: Fujitsu
Modelis: PRJ:D0757P0009DE
EAN: 4058154253199
Fujitsu ESPRIMO D757/E90+. Procesoriaus dažnis: 3,3 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Pentium® G, Procesoriaus modelis: G4400. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2400 MHz. Iš viso talpa: 500 GB, Laikmena: HDD, Optinio įrenginio tipas: „DVD Super Multi“. Integruoto grafikos adapterio modelis: „Intel® HD Graphics 510“. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 280 W. Bloko tipas: Desktopas. Gaminio tipas: PC
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Pentium® G |
| Procesoriaus modelis | G4400 |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1151 (H4 lizdas) |
| Procesoriaus podėlis | 3 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 2 |
| Magistralės tipas | DMI3 |
| Sistemos magistralė | 8 GT/s |
| Procesoriaus serija | Intel Pentium G4400 series for Desktop |
| Procesoriaus valdymo režimai | 32-bit, 64 bitų |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Skylake |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 47, 54 W |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 16 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Gerinimas | R0 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 64 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 1866,1333,2133,1600 MHz |
| Procesoriaus palaikomas atminties dažnių juostos plotis (maks.) | 34,1 GB/s |
| Procesoriaus palaikoma ECC | |
| Procesoriaus palaikoma atminties įtampa | 1,35 V |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2400 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 500 GB |
| Optinio įrenginio tipas | „DVD Super Multi“ |
| Laikmena | HDD |
| Įdiegtų kietūjų diskų skaičius | 1 |
| Kietojo disko talpa | 500 GB |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Desktopas |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| 3,5" lizdų skaičius | 1 |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda, Raudona |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Pelė įskaityta | |
| Maitinimo laidas įtrauktas | |
| Instrukcija | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| „On-board“ grafikos adapteris | „Intel® HD Graphics“ |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | „Intel® HD Graphics 510“ |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 1,7 GB |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 350 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1000 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.4 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x1902 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q250 |
| Garso lustas | Realtek ALC671 |
| Apsauginis slaptažodis | |
| Slaptažodžio apsauga | BIOS, HDD, Supervizorius, Naudotojas |
| BIOS tipas | AMI |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 280 W |
| Energijos tiekimo įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Kitos savybės | |
| Optinio diskų kiekis | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 6 |
| DVI prievadas | |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| PS/2 portų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Išvedimas | |
| Įvedimas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 1 lizdai | 2 |
| PCI „Express“ x4 (2.x kart.) angos | 1 |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) angos | 1 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| „Wi-Fi“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 332 mm |
| Ilgis | 338 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Svoris | 8 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| Keičiamas dydis | 1S |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| „Intel® Smart Cache“ | |
| „Intel® Insider™“ | |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | |
| „Intel® Wireless Display“ („Intel® WiDi“) | |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Procesoriaus kodas | SR2DC |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | |
| „Intel® Clear Video“ technologija mobiliesiems interneto įrenginiams („Intel®CVT“ for MID) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Small Business Advantage (SBA)“ versija | 0,00 |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 37.5 x 37.5 mm |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Grafikos ir IMC litografija | 14 nm |
| „Intel® Small Business Advantage“ („Intel® SBA“) | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| Šilumos užduoties sprendimo techninės sąlygos | PCG 2015C |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| Procesorius RAID ARK ID | 88179 |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | SSE4.1, SSE4.2 |
| „Intel®TSX-NI“ versija | 0,00 |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| Nekonfliktinis procesorius | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, ENERGY STAR |