Gamintojas: Fujitsu
Modelis: VFY:D611EP17AMES
EAN: 4065221925101
Fujitsu ESPRIMO D6011. Procesoriaus dažnis: 2,9 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i7, Procesoriaus modelis: i5-10400. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 750. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Bloko tipas: SFF. Gaminio tipas: Mini kompiuteris. Svoris: 8 kg. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus karta | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | i5-10400 |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.9 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.3 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 750 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 85 % |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | SFF |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 5 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Išvedimas | Yes |
| Įvedimas | Taip |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8111H |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 314 mm |
| Ilgis | 296 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Svoris | 8 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |