Gamintojas: bluechip
Modelis: 551358
EAN: 4250749704653
bluechip INDUSTRYline S1100P. Procesoriaus dažnis: 1,5 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Pentium® Silver, Procesoriaus modelis: J5005. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 2400 MHz. Iš viso talpa: 250 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 605. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 65 W. Bloko tipas: Mini PC. Gaminio tipas: Mini kompiuteris. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Pentium® Silver |
| Procesoriaus modelis | J5005 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 1,5 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,8 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 4 MB |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 1x SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2400 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 250 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 250 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 250 GB |
| SSD Drive sąsajos | SATA |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 605 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Nemokamas „Windows 11“ atnaujinimas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Pozicija rinkoje | Pramoninės |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® H97 |
| Garso lustas | Realtek ALC671 |
| Garso išvesties kanalai | 5.1 kanalai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 65 W |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| DC įėjimo lizdas | Taip |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| LAN kontroleris | Intel I210, Realtek RTL8111G |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 147 mm |
| Ilgis | 165 mm |
| Aukštis | 36 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®Smart Response“ technologijos versija | 0,00 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | Taip |
| Nekonfliktinis procesorius | Taip |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE |