Gamintojas: bluechip
Modelis: 556362
EAN: 4250749705261
bluechip BUSINESSline T3200. Procesoriaus šeima: Intel® Pentium® Gold, Procesoriaus modelis: G7400. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties laikrodžio greitis: 3200 MHz. Iš viso talpa: 250 GB, Laikmena: SSD, Optinio įrenginio tipas: DVD±RW. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 710. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 350 W. Bloko tipas: „Mini Tower“. Gaminio tipas: PC. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Pentium® Gold |
| Procesoriaus modelis | G7400 |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Didelio branduolio bazinis dažnis | 3,7 GHz |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 250 GB |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 250 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 250 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| RAID palaikymas | |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Nemokamas „Windows 11“ atnaujinimas | |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 710 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Pozicija rinkoje | Namai ir biuras |
| Platforma | ASUS |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B560 |
| Garso lustas | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 350 W |
| Sertifikatas 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 6 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| PS/2 portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontroleris | Intel® I219-V |
| „Wi-Fi“ | |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x1 (3.x kart.) angos | 1 |
| PCI „Express“ x4 (3.x kart.) angos | 1 |
| „PCI Express x16“ (4 kartos) lizdai | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 198 mm |
| Ilgis | 401 mm |
| Aukštis | 378 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE |