Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MS02C1-M00200
EAN: 4711081204183
ASUS PB62-B3020ZH mini kompiuteris yra galinga ir kompaktiška darbo stotis, sugebanti tvarkyti reikalavimus keliančius darbus su lengumu. Variklis su 10-os kartos Intel Core i3 procesoriumi užtikrina sklandų našumą ir greitas apdorojimo spartas iki 4,4 GHz. Su 8 GB DDR4 atminties ir 256 GB NVMe SSD disko, mini kompiuteris turi pakankamai vietos sudėtingoms programoms ir daugiauuzduočių darbų eigai tvarkyti.
Mini kompiuteris yra projektuotas kompaktišku korpusu, turinčiu 42 mm aukštį ir sveriančiu 1,3 kg, todėl yra lengvai perkeliamas. Taip pat yra įrengtų kelios jungtys, įskaitant USB 2.0 ir 3.2 Gen 1 tipų A ir C prievadus, DisplayPortus ir ausinių lizdą, kad būtų galima prijungti įvairius įrenginius, užtikrinant patogų naudojimą.
Be to, mini kompiuteris turi BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI sertifikatus, užtikrinančius jo efektyvumą ir saugumą, naudojant skirtingas aplinkas. Taip pat jame įdiegta Windows 10 Pro, t.y. vartotojams nereikės papildomų konfigūracijų, nes jie galės pradėti dirbti iškart iš pakuotės.
Iš viso, ASUS PB62-B3020ZH i3-10105 mini kompiuteris yra patikima ir galinga darbo stotis, idealiai tinkanti profesionalams, kurie reikalauja aukštos našumo skaičiavimų reikmenų mobiliam naudojimui.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | 10 kartos „Intel® Core™ i3“ |
| Procesoriaus modelis | i3-10105 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 3.7 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Mini PC |
| Spalva: | Black |
| Talpinimas palaikomas | Horizontalus / vertikalus |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B560 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 150 W |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontroleris | Intel WGI219V |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 175 mm |
| Ilgis | 175 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Svoris | 1,3 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®64“ | |
| Kitos savybės | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84715000 |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |