Gamintojas: Acer
Modelis: DT.VWNEB.01Z
EAN: 4711121509575
Acer Veriton X X2690G. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i3, Procesoriaus modelis: i3-12100. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 730. Numatyta operacinė sistema: Nemokama „DOS“. Bloko tipas: Desktopas. Gaminio tipas: PC. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus modelis | i3-12100 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Dideli branduoliai | 4 |
| Didelio branduolio bazinis dažnis | 3,3 GHz |
| Našumo branduolio didžiausias padidintas dažnis | 4,3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.3 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 8 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Didžiausias galingumas paspartintu režimu | 89 W |
| Procesoriaus bazinė galia | 60 W |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | FreeDOS |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Desktopas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Išvedimas | Yes |
| Įvedimas | Taip |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 1 lizdai | 1 |
| PCI Express x 16 lizdai | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 102,5 mm |
| Ilgis | 307,7 mm |
| Aukštis | 332 mm |