Gamintojas: Acer
Modelis: DT.VQ8EG.019
EAN: 4058154269282
Acer Veriton M M4650G. Procesoriaus dažnis: 3 GHz, Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-7400. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: HDD, Optinio įrenginio tipas: DVD±RW. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® HD Graphics 630. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro, Operacinės sistemos architektūra: 64 bitų. Maitinimas: 300 W. Gaminio tipas: PC. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | Septintas kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-7400 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,5 GHz |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1151 (H4 lizdas) |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Temų skaičius | 4 |
| Sistemos magistralė | 8 GT/s |
| Magistralės tipas | DMI3 |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus serija | Intel Core i5-7400 Desktop Series |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Kaby Lake |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 65 W |
| „T“ formos sujungimas | 100 °C |
| Didžiausias „PCI Express“ juostų skaičius | 16 |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Gerinimas | B0 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 64 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Procesoriaus palaikoma ECC | Ne |
| Procesoriaus palaikoma atminties įtampa | 1,35 V |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Laikmena | HDD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Įdiegtų kietūjų diskų skaičius | 1 |
| Kietojo disko talpa | 1 TB |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® HD Graphics 630 |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Didžiausia integruoto grafikos adapterio atmintis | 64 GB |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1000 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 350 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.4 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 5912 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Pakuotės turinys | |
| Turi ekraną | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | PC |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas | 300 W |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 6 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Įvedimas | Taip |
| Išvedimas | Yes |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 175 mm |
| Ilgis | 429,5 mm |
| Aukštis | 376,5 mm |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius ypatumus | |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | Taip |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel® OS Guard“ | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Ne |
| „Intel® Clear Video HD“ technologija („Intel® CVT HD“) | Taip |
| Šilumos užduoties sprendimo techninės sąlygos | PCG 2015C |
| Procesoriaus kodas | SR32W |
| Intel® „InTru™ 3D“ technologija | Taip |
| „Intel®TSX-NI“ | Ne |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 37.5 x 37.5 mm |
| „Intel® Secure Key“ | Taip |
| „Intel® Clear Video“ technologija mobiliesiems interneto įrenginiams („Intel®CVT“ for MID) | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| Procesorius RAID ARK ID | 97147 |
| „Intel®Enhanced Halt State“ | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®TSX-NI“ versija | 0,00 |
| „Intel®Stable Image Platform“ programos (SIPP) versija | 0,00 |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Keičiamas dydis | 1S |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Ne |
| Šilumos stebėsenos technologijos | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Secure Key“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Identity Protection“ technologijos versija | 1,00 |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| „Intel®Clear Video“ technologija | Taip |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | 2.0 |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | Ne |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | Taip |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | Taip |
| Nekonfliktinis procesorius | Taip |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |