Gamintojas: MSI
Modelis: 00ACD312-018
EAN: 4719072747930
MSI Pro 22XT 10M-018DE. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus dažnis: 2,9 GHz. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 630. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI Pro 22XT 10M-018DE 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pikseliä Kosketusnäyttö 10. sukupolven Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 256 | €986.79 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 10 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-10400 |
| Procesoriaus dažnis | 2,9 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydo tipas | IPS |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 15 ° |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 3.0 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Dual Band Wireless-AC 3168 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 120 W |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 500 mm |
| Gylis (su stovu) | 210 mm |
| Aukštis (su stovu) | 370 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,82 kg |
| Paketo svoris | 8,35 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Clear Video“ technologija | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |