Gamintojas: Lenovo
Modelis: 11VF008NGE
EAN: 0196800444875
Lenovo ThinkCentre M90a Gen 3 yra galinga ir universalioji viskas viename darbo stotis, sukurta produktyvumui ir efektyvumui didinti. Ši darbo stotis su elegantišku juodu dizainu yra pilna funkcijų, kurios patobulina jūsų kompiuterinį patirtį.
M90a Gen 3 turi 60,5 cm (23,8 colių) pilno HD ekrana su 1920 x 1080 pikselių raiška ir IPS panele, suteikiančia ryškius spalvas ir aštrius detalius. Neatspindintis ekranas užtikrina patogų vaizdo stebėjimą visomis apšvietimo sąlygomis. Ekranas taip pat palaiko liečiamą funkcionalumą, suteikiantį patogų sąveiką.
Po dangčiu M90a Gen 3 yra įrengtas „Intel® Core ™ i5-12500“ procesorius iš 12-osios kartos „Intel Core“ procesorių. Su 6 branduoliais ir 3 GHz pagrindiniu dažniu (iki 4,6 GHz didžiausiu dažniu), šis procesorius užtikrina puikų našumą, nepriklausomai nuo to, ar jūs vykdote kelias užduotis ar naudojate reikliąsias programas.
Darbo stotis turi 8 GB DDR4-SDRAM atminties, užtikrinančios sklandų kelias užduotis. 3200 MHz atminties tikslumas užtikrina greitą duomenų prieigą, leidžiantią efektyviai dirbti su kelias programas vienu metu. M90a Gen 3 palaiko iki 64 GB maksimalios vidin
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-12500 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60.5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydo tipas | IPS |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| Spalvų gama | 72 % |
| Posvyrio kampo intervalas | 89 - 89 ° |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | M.2, NVMe, PCI Express |
| Optinio įrenginio tipas | DVD±RW |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Yes |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Nemokamas „Windows 11“ atnaujinimas | Ne |
| Operacinės sistemos kalba | Vokiečių kalba |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 3.5 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | All-in-One workstation |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Q670 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 180 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 3 W |
| Garsiakalbių gamintojas | Harman Kardon |
| Garso lustas | Realtek ALC256 |
| Audio sistema | HD |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Privatumo kamera | Yes |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 539.6 mm |
| Gylis (su stovu) | 216,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 472 mm |
| Svoris (su stovu) | 8,74 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tuščios eigos režimai | Yes |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Yes |
| „Intel®64“ | Yes |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Yes |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |