Gamintojas: HP
Modelis: 9A8Q2EA
EAN: 0197961188806
HP Pavilion 32 -b1102ng. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5. Vidinė atmintis: 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 730. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-13400T |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Temų skaičius | 16 |
| Procesoriaus podėlis | 20 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Skydo tipas | IPS |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| Spalvų gama | 98 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD atminties tipas | TLC |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Yes |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8852BE |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Pabandymo programinė įranga | McAfee LiveSafe, Microsoft office 365 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Sparkling black |
| Naudojimo pradžios metai | 2023 |
| Pakuotės turinys | |
| Pelės junglumas | Wireless |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wireless |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ segmentas | Home |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Everyday |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel H770 |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 6 |
| Audio sistema | B&O PLAY |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 210 W |
| AC adapterio dažnis | 50/60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 714.4 mm |
| Gylis (su stovu) | 557.7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 204.3 mm |
| Svoris (su stovu) | 14 kg |
| Pakuotės plotis | 875 mm |
| Pakuotės gylis | 285 mm |
| Pakuotės aukštis | 680 mm |
| Paketo svoris | 20.5 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 80 cm |
| Maitinimas | 210 W |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Yes |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Techniniai duomenys | |
| Svoris | 14 kg |