Gamintojas: HP
Modelis: 6J9N3EA
EAN: 0196786065545
HP Pavilion 32 -b0252nw. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 80 cm (31.5"), HD tipas: Quad HD, Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus dažnis: 1,8 GHz. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC HP AIO Pavilion Core i5-12400T, 16 GB, 1 TB SSD Windows 11 Home - OReol.eu | €1234.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-12400T |
| Procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Temų skaičius | 12 |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Quad HD |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Skydo tipas | IPS |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 99 % |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties išdėstymas | 2 x 8 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 1 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD atminties tipas | TLC |
| SSD disko talpa | 1 TB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Yes |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Yes |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR5 |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Sparkling black |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Kilmės šalis | China |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wireless |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ priekinė kamera | HP TrueVision 5MP |
| „HP“ segmentas | Home |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DVI prievadas | Yes |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Everyday |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel H670 |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 6 |
| Garsiakalbių gamintojas | Bang & Olufsen |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Audio sistema | B&O PLAY |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 210 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 714.4 mm |
| Gylis (su stovu) | 557.7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 204.3 mm |
| Svoris (su stovu) | 14 kg |
| Pakuotės plotis | 875 mm |
| Pakuotės gylis | 285 mm |
| Pakuotės aukštis | 680 mm |
| Paketo svoris | 20.5 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano lizdo technologija | Micro-Edge |
| Maitinimas | 210 W |
| Bloko tipas | All-in-One |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Yes |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 80 cm |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 2 |
| Grafinio adapterio sąsaja | PCIe x16 |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®64“ | Yes |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Yes |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Yes |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Svoris | 14 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Yes |