Gamintojas: HP
Modelis: 8R2S3EA
EAN: 0197498120348
HP Pavilion 27-ca1400ng. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), HD tipas: Quad HD, Ekrano rezoliucija: 2560 x 1440 pikseliai, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus dažnis: 1,8 GHz. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel UHD Graphics 730. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP Pavilion 27" QHD IPS All-in-One i5-12400T 16GB/512GB SSD Win11 27-ca1400ng 8R2S3EA#ABD (0197498120348) dators | €1065.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-12400T |
| Procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Temų skaičius | 12 |
| Procesoriaus podėlis | 18 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | Quad HD |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Skydo tipas | IPS |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| Spalvų gama | 99 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties išdėstymas | 2 x 8 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8852BE |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,1000,100 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Spalva: | Snowflake white, natural silver stand |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Naudojimo pradžios metai | 2023 |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ garsiakalbio tipas | HP Dual Speakers |
| „HP“ segmentas | Home |
| „HP“ priekinė kamera | HP TrueVision 5MP |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Everyday |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel H670 |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbių gamintojas | Bang & Olufsen |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Iš viso megapikselių | 5 MP |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 150 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 614.1 mm |
| Gylis (su stovu) | 208.1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 471.3 mm |
| Svoris (su stovu) | 8.3 kg |
| Pakuotės plotis | 850 mm |
| Pakuotės gylis | 295 mm |
| Pakuotės aukštis | 705 mm |
| Paketo svoris | 14.3 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano lizdo technologija | Micro-Edge |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 68.6 cm |
| Maitinimas | 150 W |
| Bloko tipas | All-in-One |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Yes |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Techniniai duomenys | |
| Svoris | 8.3 kg |