Gamintojas: HP
Modelis: 6J2Z5EA
EAN: 0196786022555
HP ENVY 34-c1437no. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 86,4 cm (34"), HD tipas: 5K Ultrawide HD, Ekrano rezoliucija: 5120 x 2160 pikseliai, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i9, Procesoriaus dažnis: 2,4 GHz. Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM. Iš viso talpa: 2 TB, Laikmena: SSD. Diskrečiojo grafikos adapterio modelis: NVIDIA GeForce RTX 3080. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Produkto spalva: Sidabras
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
m79.lv |
HP ENVY 34-c1437no 34" All-in-one -poytakone, Win 11 Pro (6J2Z5EA) 0196786022555 6J2Z5EAUUW (0196786022555) | €4805.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesoriaus modelis | i9-12900 |
| Procesoriaus dažnis | 2.4 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 5.1 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Temų skaičius | 24 |
| Procesoriaus podėlis | 30 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Magistralės tipas | DMI4 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 86.4 cm |
| Ekrano rezoliucija | 5120 x 2160 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | 5K Ultrawide HD |
| Natūralus kraštinių santykis | 21:9 |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano paviršius | Matt |
| Skydo tipas | IPS |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Spalvų gama | 98 % |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3600 MHz |
| Atminties išdėstymas | 2 x 32 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 2 TB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 2 TB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 2 TB |
| SSD atminties tipas | TLC |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Yes |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Yes |
| Diskrečiųjų GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 8 GB |
| Diskrečiosios grafikos atminties tipas | GDDR6 |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Silver |
| Spalva: | Turbo silver rear cover, dark chrome logo, turbo silver aluminum base and stand |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Kilmės šalis | China |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wireless |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ garsiakalbio tipas | HP Dual Speakers |
| „HP“ segmentas | Home |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB „Sleep-and-Charge“ | Yes |
| USB „Sleep-and-Charge“ prievadai | 2 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Premium |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel H670 |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Iš viso megapikselių | 16 MP |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Garsiakalbių gamintojas | Bang & Olufsen |
| Audio sistema | B&O PLAY |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 330 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 817.2 mm |
| Gylis (su stovu) | 223 mm |
| Aukštis (su stovu) | 368.4 mm |
| Svoris (su stovu) | 11.1 kg |
| Pakuotės plotis | 975 mm |
| Pakuotės gylis | 290 mm |
| Pakuotės aukštis | 665 mm |
| Paketo svoris | 17.4 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano lizdo technologija | Micro-Edge |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 86.4 cm |
| Bloko tipas | All-in-One |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Yes |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 2 |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Yes |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Yes |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| „Intel®64“ | Yes |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Yes |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Yes |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Techniniai duomenys | |
| Svoris | 11.1 kg |