Gamintojas: HP
Modelis: 72Y19EA
EAN: 0197029062697
HP 24-cb0004ng. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23.8"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Skydo tipas: VA. Procesoriaus šeima: Intel® Pentium® Silver, Procesoriaus dažnis: 2 GHz. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics 605. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Pentium® Silver |
| Procesoriaus modelis | J5040 |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3.2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Temų skaičius | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 4 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L2 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60.5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydo tipas | VA |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Spalvų gama | 72 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 2400 MHz |
| Atminties išdėstymas | 2 x 4 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Taip |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| „On-board“ grafikos adapteris | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 605 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklio modelis | Realtec RTL8822CE |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Spalva: | Starry white |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Kilmės šalis | China |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Klaviatūros junglumas | Wired |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ segmentas | Home |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Everyday |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Kameros HD tipas | HD |
| Kameros signalo formatas | 720p |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 5 W |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 540.6 mm |
| Gylis (su stovu) | 183.7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 419 mm |
| Svoris (su stovu) | 5.37 kg |
| Pakuotės plotis | 641 mm |
| Pakuotės gylis | 277 mm |
| Pakuotės aukštis | 525 mm |
| Paketo svoris | 8.8 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano lizdo technologija | Micro-Edge |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 60.5 cm |
| Maitinimas | 65 W |
| Bloko tipas | All-in-One |
| Laisvų vidinės atminties išplėtimo lizdų skaičius | 2 |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®64“ | Yes |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tuščios eigos režimai | Yes |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Yes |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Techniniai duomenys | |
| Svoris | 5.37 kg |
| Tvarumas | |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Yes |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, EPEAT Silver |