Gamintojas: HP
Modelis: 108H8EA
EAN: 0194850905896
HP 22-df0039ns. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Skydo tipas: IPS. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus dažnis: 1 GHz. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 1 TB, Laikmena: HDD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Nemokama „DOS“. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP 22-df0039ns | €489.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 10 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-1035G1 |
| Procesoriaus dažnis | 1 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3.6 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Temų skaičius | 8 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Sistemos magistralė | 4 GT/s |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 15 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 1.2 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 25 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 0.7 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 13 W |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1526 |
| „T“ formos sujungimas | 100 °C |
| Procesoriaus litografija | 10 nm |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 64 GB |
| Procesoriaus palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Procesoriaus palaikomi atminties laikrodžio veikimo greičiai | 3200,3733 MHz |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydo tipas | IPS |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Neblizgantis ekranas | Yes |
| Spalvų gama | 72 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 1 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| ECC | No |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1 TB |
| Laikmena | HDD |
| Bendra HDD geba | 1 TB |
| Įdiegtų kietūjų diskų skaičius | 1 |
| Kietojo disko talpa | 1 TB |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 7200 RPM |
| Kietojo disko sąsaja | SATA |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Yes |
| Suderinamos atminties kortelės | SD, SDHC, SDXC |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Įtaisyto grafinio procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1050 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 300 MHz |
| Palaikomų ekranų skaičius (integruota grafika) | 3 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x8A56 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.5 |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8821CE |
| Antenos tipas | 1x1 |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | FreeDOS |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Kilmės šalis | China |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | Yes |
| Pridedama klaviatūra | Yes |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ garsiakalbio tipas | HP Dual Speakers |
| „HP“ priekinė kamera | HP Privacy HD |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 4 W |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | Yes |
| Kameros HD tipas | HD |
| Privatumo kamera | Yes |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 490,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 204.5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 380.7 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,7 kg |
| Plotis (be stovo) | 490.3 mm |
| Gylis (be stovo) | 204.5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 380.7 mm |
| Svoris (be stovo) | 5.7 kg |
| Pakuotės plotis | 593 mm |
| Pakuotės gylis | 243 mm |
| Pakuotės aukštis | 478 mm |
| Paketo svoris | 8.7 kg |
| Kitos savybės | |
| Ekrano lizdo technologija | Micro-Edge |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 54.6 cm |
| Klaviatūros tipas | USB |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | Taip |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| „Intel®64“ | Yes |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Ne |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | 2.0 |
| „Intel® Secure Key“ | Taip |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | Taip |
| „Intel® OS Guard“ | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Yes |
| Procesorius RAID ARK ID | 196603 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Ne |
| „Intel®TSX-NI“ | Ne |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | Taip |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Šilumos stebėsenos technologijos | Taip |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 50 x 25 mm |