Gamintojas: ASUS
Modelis: M3700WYAK-WA019W
EAN: 4711081822431
ASUS M3700WYAK-WA019W. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai. Procesoriaus šeima: AMD Ryzen™ 5, Procesoriaus dažnis: 2,3 GHz. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: AMD Radeon Graphics. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Balta
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
All-In-One PC Asus ASUS All in One M3700WYAK-WA019W Ryzen 5-5625U | 27"-FHD | 8GB | 512GB | W11 | srebrny - OReol.eu | €698.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesoriaus modelis | 5625U |
| Procesoriaus dažnis | 2.3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 16 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L2 & L3 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 100 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 3.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | AMD Radeon Graphics |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Pabandymo programinė įranga | McAfee LiveSafe™ 30-day trial |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Spalva: | White |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pozicija rinkoje | Everyday |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Kietojo disko vartotojo slaptažodis | |
| BIOS slaptažodis | |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | |
| Kameros HD tipas | HD |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 90 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 613 mm |
| Gylis (su stovu) | 456 mm |
| Aukštis (su stovu) | 189 mm |
| Svoris (su stovu) | 8,7 kg |