Gamintojas: ASUS
Modelis: 90PT0382-M03250
EAN: 4711081364122
ASUS ExpertCenter E5 AiO 22 E5202WHAK-BA102R. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21.5"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Skydo tipas: LCD. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus dažnis: 3,3 GHz. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-11500B |
| Procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 54,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Skydo tipas | LCD |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Neblizgantis ekranas | |
| Spalvų gama | 100 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Įrengtų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | SD, MMC |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Pabandymo programinė įranga | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,1000,100 Mbit/ai |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Black |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | |
| Pridedama klaviatūra | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| „USB4 GEN 3x2“ prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| „Mini DisplayPort/Thunderbolt“ kombinuotasis prievadas | |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0a |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel HM570 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| BIOS slaptažodis | |
| Kietojo disko vartotojo slaptažodis | |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | |
| Kameros HD tipas | HD |
| Privatumo kamera | |
| Privatumo tipas | Privatumo užraktas |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 150 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 490 mm |
| Gylis (su stovu) | 411 mm |
| Aukštis (su stovu) | 201 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,9 kg |
| Plotis (be stovo) | 49 cm |
| Gylis (be stovo) | 41,1 cm |
| Aukštis (be stovo) | 4,5 cm |