Gamintojas: ASUS
Modelis: 90PT03G2-M00XV0
EAN: 0197105070394
ASUS A3402WBAK-WA148W. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23.8"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i3. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus modelis | i3-1215U |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus podėlis | 10 MB |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60.5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Neblizgantis ekranas | |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Spalvų gama | 100 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 2 |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Atminties formos koeficientas | DIMM/SO-DIMM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express 3.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Pabandymo programinė įranga | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | White |
| Spalva: | White |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | |
| Pakuotės turinys | |
| Pelės junglumas | Wireless |
| Pelė įskaityta | |
| Klaviatūros junglumas | Wireless |
| Pridedama klaviatūra | |
| Klaviatūros kalba | Ispanas |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| DC įėjimo lizdas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| BIOS slaptažodis | |
| Kietojo disko vartotojo slaptažodis | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 90 W |
| AC adapterio dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Audio sistema | Sonic Master |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | |
| Kameros HD tipas | HD |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 539 mm |
| Gylis (su stovu) | 165 mm |
| Aukštis (su stovu) | 423 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,4 kg |
| Pakuotės plotis | 650 mm |
| Pakuotės gylis | 195 mm |
| Pakuotės aukštis | 565 mm |
| Paketo svoris | 6,51 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®Flex Memory Access“ | |