Gamintojas: Acer
Modelis: DQ.BFTEF.009
EAN: 4710886539759
Acer Aspire C24-1650. Gaminio tipas: Viskas viename kompiuteryje. Ekrano įstrižainė: 60,5 cm (23.8"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Skydo tipas: LCD. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i3. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® UHD Graphics. Integruota kamera. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Home. Produkto spalva: Pilka, Sidabras
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus karta | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus modelis | i3-1115G4 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4.1 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 3 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 28 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 1.7 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12 W |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 60.5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydo tipas | LCD |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties laikrodžio greitis | 2133 MHz |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Grafika | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka, Sidabras |
| Pakuotės turinys | |
| Pelė įskaityta | |
| Pridedama klaviatūra | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Viskas viename kompiuteryje |
| Fotoaparatas | |
| Integruota kamera | |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Audio sistema | DTS Audio |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 489,9 mm |
| Gylis (su stovu) | 37,1 mm |
| Aukštis (su stovu) | 379,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 4 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |