Gamintojas: Shuttle
Modelis: SH370R6
EAN: 0887993001524
Shuttle XPC cube SH370R6. Bloko tipas: Kubas, Gaminio tipas: Kompiuteris iš dalies paruoštas. Pagrindinės plokštės lustas: Intel® H370, Procesoriaus lizdas: LGA 1151 (H4 lizdas), BIOS tipas: UEFI AMI. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Atminties angų skaičius: 4, Maksimali vidinė atmintis: 64 GB. Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, Saugojimo kaupiklio sąsaja: „Serial ATA III“. Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis: 1. Aušinimo tipas: Aktyvus. Maitinimas: 300 W
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Kubas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| LED indikatoriai | HDD, Energija |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Gaminio tipas | Kompiuteris iš dalies paruoštas |
| 5,25" lizdų skaičius | 1 |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Saugumas | ETL, CB, BSMI |
| Sertifikavimas | FCC, CE, BSMI, C-Tick, RoHS, ErP |
| Procesorius | |
| Integruotas procesorius | Ne |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| LAN kontroleris | Intel® I211 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Vidinis maitinimo šaltinis |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maitinimas | 300 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® H370 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1151 (H4 lizdas) |
| Palaikomų procesorių skaičius | 1 |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, „Intel® Pentium®“ |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Garso išvesties kanalai | 5.1 kanalai |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Maitinimo laidas įtrauktas | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Turi ekraną | Ne |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | Ne |
| Grafinio adapterio šeima | Intel |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 2 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Laikmenos | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 3.5,5.25 " |
| Saugojimo kaupiklio sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Atmintis | |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2400,2666 MHz |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 332 mm |
| Ilgis | 215 mm |
| Aukštis | 190 mm |
| Svoris | 3,5 kg |
| Paketo svoris | 4,5 kg |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel® Optane™ Memory Ready“ | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |