Gamintojas: Intel
Modelis: BOXNUC7PJYHN1
EAN: 0675901948074
Intel NUC Kit NUC7PJYHN. Bloko tipas: UCFF, Gaminio tipas: Mini kompiuteris, iš dalies surinktas. Procesoriaus lizdas: BGA 1090. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Atminties angų skaičius: 2, Maksimali vidinė atmintis: 8 GB. Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, Saugojimo kaupiklio sąsaja: „Serial ATA III“. Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis: 1. Wi-Fi standartai: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Bluetooth versija: 5.0
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | UCFF |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| LED indikatoriai | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris, iš dalies surinktas |
| ARK ID | 214619 |
| Būsena | Launched |
| Produkto serija | Intel® NUC Kit with Intel® Pentium® Processors |
| Produkto kodinis pavadinimas | JUNE CANYON |
| Procesorius | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | „Intel® Pentium®“ |
| Procesoriaus modelis | J5005 |
| Procesoriaus dažnis | 1,5 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Temų skaičius | 4 |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,8 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 4 MB |
| L3 slėptuvė | 4 MB |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 10 W |
| Procesoriaus palaikomas atminties dažnių juostos plotis (maks.) | 38,4 GB/s |
| Procesoriaus kodinis pavadinimas | Gemini Lake |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Išorinis AC adapteris |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 12-19 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Motininės plokštės formos faktorius | UCFF |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1090 |
| Palaikomų procesorių skaičius | 1 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Buitinis infraraudonųjų spindulių Rx jutiklis | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 11 (64-bit), Windows 10 (64-bit) |
| Numatyta operacinė sistema | |
| Prekių klasifikavimo automatizuota sekimo sistema (CCATS) | G157815L2 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84713000 |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | 5A992C |
| Palaikoma RAID konfigūracija | N/A |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ angų versija | 2.0 |
| PCI „Express“ konfigūracijos | 1x4+1x2, 2x1+1x2+1x2, 4x1 |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Grafinio adapterio šeima | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics 605 |
| Palaikomų ekranų skaičius | 2 |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| Vidinių USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0a |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| SATA III jungčių skaičius | 1 |
| USB prievadų skaičius | 6 |
| Buitiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| S/PDIF out portas | |
| Grafikos išvestis | 2x HDMI 2.0a |
| Laikmenos | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 2.5 " |
| Saugojimo kaupiklio sąsaja | „Serial ATA III“ |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | SDXC |
| Atmintis | |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| DIMM lizdų skaičius | 2 |
| Atminties angų skaičius | 2 |
| Atminties kanalai | Trijų kanalų |
| Nuimamas atminties kortelės lizdas | SDXC with UHS-I support |
| Atminties pralaida (maks) | 38,4 GB/s |
| Maksimali vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2400 MHz |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 115 mm |
| Ilgis | 111 mm |
| Aukštis | 51 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| Tinka „Intel® vPro ™“ platformai | |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| „Intel® Smart Response“ technologija | |
| „Intel® Anti-Theft“ technologija („Intel® AT“) | |
| „Intel® Identity Protection“ technologija („Intel® IPT“) | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel® Platform Trust Technology“ („Intel® PTT“) | |
| Kitos savybės | |
| Papildomos jungtys | CEC, 2x USB2.0, AUX_PWR, FRONT_PANEL |
| DC įėjimo įtampa | 12 - 19 V |
| Procesorius RAID ARK ID | 128984 |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| SATA jungčių skaičius | 1 |
| Paleidimo data | Q2'21 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedamas procesorius | Intel® Pentium® Silver J5005 Processor (4M Cache, up to 2.80 GHz) |