Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MR00I3-M001H0
EAN: 4711081478652
ASUS PN41-BBP131MV. Bloko tipas: 0,6L dydžio kompiuteris, Gaminio tipas: Mini kompiuteris, iš dalies surinktas. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Atminties angų skaičius: 2. Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD. Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis: 1. Wi-Fi standartai: Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth versija: 5.0. Maitinimas: 65 W
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | 0,6L dydžio kompiuteris |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| Gaminio tipas | Mini kompiuteris, iš dalies surinktas |
| Sertifikavimas | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Procesorius | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Pentium® Silver |
| Procesoriaus modelis | N6000 |
| Procesoriaus dažnis | 1,1 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Temų skaičius | 4 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 4 MB |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| LAN kontroleris | Realtek RTL8125B-CG |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Išorinis AC adapteris |
| AC adapterio išėjimo srovė | 3,42 A |
| Maitinimas | 65 W |
| AC adapterio išėjimo įtampa | 19 V |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Grafinio adapterio šeima | Intel |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® UHD Graphics |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Laikmenos | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklio dydžiai | 2.5,M.2 " |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Atminties angų tipas | SO-DIMM |
| Atminties angų skaičius | 2 |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2933 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 115 mm |
| Ilgis | 115 mm |
| Aukštis | 49 mm |
| Svoris | 700 g |
| Procesorius ypatumus | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| Tuščios eigos režimai | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84713000 |