Gamintojas: Smartwares
Modelis: CIP-39220
EAN: 8711658436036
Smartwares CIP-39220. Tipas: IP apsaugos kamera, Talpinimas palaikomas: Lauke, Ryšio technologija: Vielinis ir Bevielis. Montavimo tipas: Lubos / siena, Produkto spalva: Balta, Forma: Šovinys. Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus: 180°. Jutiklio tipas: CMOS, Optinio sensoriaus dydis: 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7"). Naktinio matymo atstumas: 15 m, LED tipas: IR
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Forma | Šovinys |
| Montavimo tipas | Lubos / siena |
| Produkto spalva | Balta |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP66 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Veikimo charakteristikos | |
| Tipas | IP apsaugos kamera |
| Talpinimas palaikomas | Lauke |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| Pakuotės turinys | |
| Fotoaparatų skaičius | 1 |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Naktinis matymas | |
| Naktinis matymas | |
| Naktinio matymo atstumas | 15 m |
| LED tipas | IR |
| Apšvietimo LED diodų skaičius | 12 |
| Lęšių sistema | |
| Lęšių skaičius | 1 |
| Vaizdo jutiklis | |
| Jutiklio tipas | CMOS |
| Jutiklių skaičius | 1 |
| Optinio sensoriaus dydis | 25,4 / 2,7 mm |
| Laikmenos | |
| Integruotas kietasis diskas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 128 GB |
| Video | |
| Maksimali rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Garsas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iOS |
| Fotoaparatas | |
| Objektyvo vaizdo kampas, horizontalus | 180 ° |
| Saugumas | |
| Judesių jutiklis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 191 mm |
| Pakuotės gylis | 90 mm |
| Pakuotės aukštis | 142 mm |
| Paketo svoris | 600 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 5336 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 390 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 300 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 210 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 320 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 3,96 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 6 vnt |