Gamintojas: Microsoft
Modelis: EYV-00043
EAN: 0889842530506
Microsoft Surface Pen. Įrenginio suderinamumas: Universalus, Modelio suderinamumas: Microsoft, Produkto spalva: Raudona. Svoris: 20 g, Plotis: 9,7 mm, Ilgis: 9,7 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Pen krihvel 20 g Punane | €133.64 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Įrenginio suderinamumas | Universalus |
| Modelio suderinamumas | Microsoft |
| Suderinamumas | Surface Studio Surface Laptop Surface Book Surface Pro¹ Surface Pro 4 Surface Pro 3 Surface 3 Pen Tip Kit |
| Produkto spalva | Raudona |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Bluetooth | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 20 g |
| Plotis | 9,7 mm |
| Ilgis | 9,7 mm |
| Aukštis | 146,1 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |