Gamintojas: Thomson
Modelis: 40FD3306
EAN: 5901292511197
Thomson 40FD3306. Ekrano įstrižainė: 101,6 cm (40"), Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias, Ekrano ryškumas: 260 cd/m². Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Teleteksto funkcija | |
| Subtitrų funkcija | |
| Palaikomi vaizdo formatai | H.264, H.265, MPEG2 |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | Thomson Pure Image |
| Triukšmo mažinimas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 101,6 cm |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Ekrano ryškumas | 260 cd/m² |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | „Mega Contrast“ |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 101,6 cm |
| Piko skaisčio santykis | 79 % |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Išmanieji režimai | Kinas |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Komponento video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Skaitmeninio garso bendraašis išėjimas | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.3 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Kitos savybės | |
| 3D | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Laikrodžio funkcija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Nuotolinio valdymo tipas | RC300 |
| Pakuotės plotis | 1040 mm |
| Pakuotės gylis | 130 mm |
| Pakuotės aukštis | 634 mm |
| Paketo svoris | 8,6 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 33 kWh |
| Energijos suvartojimas | 47 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,28 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Valdymo funkcijos | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| OSD kalbų skaičius | 30 |
| Pagrindinis viešbučio režimas | |
| Automatinis išjungimas | |
| Miego laikmatis | |
| On/Off laikmatis | |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 16 W |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby Digital Plus |
| Ekvalaizeris | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 905 mm |
| Gylis (su stovu) | 186 mm |
| Aukštis (su stovu) | 575 mm |
| Plotis (be stovo) | 90,5 cm |
| Gylis (be stovo) | 7,5 cm |
| Aukštis (be stovo) | 52,4 cm |
| Svoris (be stovo) | 6,4 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, SECAM |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatinė kanalo paieška | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85287280 |