Gamintojas: TCL
Modelis: 55P610
EAN: 5901292514501
TCL P61 Series 55P610. Ekrano įstrižainė: 139,7 cm (55"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: Direct-LED. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: PPI (Picture Perfomance Index) 1400, Ekrano ryškumas: 280 cd/m², Reakcijos laikas: 30 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Televizors TCL 55" UHD LED Smart TV 55P610 | €369.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Black |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 300 mm |
| Aplinkos šviesa | Ne |
| Naudojimo pradžios metai | 2020 |
| Mažasis sieninio tvirtinimo laikiklis | Ne |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Palaikomi audio formatai | MP3 |
| Palaikomi vaizdo formatai | AVI, MKV, MP4, MPG, TS, WEBM |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, JPG, PNG |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Ne |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | TCL Pure Image Ultra HD |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Daugiaekranis | Ne |
| „AMD FreeSync“ | Ne |
| 4K gerinimas | Taip |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | Taip |
| USB klonavimas | Taip |
| DVD grotuvas | Ne |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Progresyvus nuskaitymas | Taip |
| Ekrano technologija | LCD |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Direct-LED“ |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Ekrano ryškumas | 280 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 30 ms |
| Judesių interpoliacijos technologija | PPI (Picture Perfomance Index) 1400 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Palaikomas ekrano atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | „Mega Contrast“ |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 139,7 cm |
| Neblizgantis ekranas | Ne |
| Piko skaisčio santykis | 65 % |
| Besisukantis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, įstrižainė | 139 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 3 |
| Laiko poslinkis | Ne |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Ne |
| Vaizdinės informacijos persiuntimo pagal poreikį (VOD) funkcijos palaikymas | Taip |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| „Hybrid Broadcast Broadband TV“ (HbbTV) versija | 2 |
| Išmanieji režimai | Žaidimas, Filmas, Sportai |
| Tolimojo lauko balso sąveika | Ne |
| Vaizdo programėlės | Netflix, YouTube |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ne |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Naršymas | Taip |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| HDMI spartusis jungiklis | Taip |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Mobilusis didelės raiškos saitas (MHL) | Ne |
| HDCP | Taip |
| DVI prievadas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Komponento video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| RF portų kiekis | 2 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Bendra sąsaja (BP) | Taip |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | Taip |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.3 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | T-link |
| „Intel® Wireless Display“ („Intel® WiDi“) | Ne |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | Taip |
| Montavimo rinkinys | Ne |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | Taip |
| Nuotolinio valdymo tipas | RC802N2 |
| Pridedama garso sistema | Ne |
| Pridėtas antrinis žemų dažnių siųstuvas | Ne |
| Pakuotės plotis | 1395 mm |
| Pakuotės gylis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 864 mm |
| Paketo svoris | 17 kg |
| Valdymo funkcijos | |
| Garsinė kontrolė | Ne |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | Taip |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Virtualusis ekranas (OSD) | Taip |
| OSD kalbų skaičius | 42 |
| On Screen Display (OSD) kalbos | ALB, BOS, Kroatų, Čekų, Danų kalba, Vokiečių kalba, Olandų kalba, Anglų kalba, Ispanų kalba, Suomių kalba, Prancūzų kalba, Graikų, Vengrų, Italų kalba, LAT, Lietuvių, MAC, Norvegų kalba, Lenkų kalba, Portugalų kalba, Romų kalba, Rusų kalba, Serbų, Slovakų, Slovėnų, Švedų kalba, Turkų, Ukrainiečių |
| Paveikslėlis paveikslėly | Ne |
| Viešbučio režimas | Taip |
| Pagrindinis viešbučio režimas | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Programinės aparatinės įrangos naujovinimas per | Tinklas, USB |
| Veikia su „Google Assistant“ | Ne |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Ne |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Kitos savybės | |
| Pridėtos baterijos | Taip |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| „One Connect“ kabelių palaikymas | Ne |
| „One Connect“ dėžutė | Ne |
| Kiekis per dėžutę | 1 vnt |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | Taip |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 60 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 103 kWh |
| Energijos suvartojimas | 87 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,2 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 105 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 16 W |
| Įmontuotas žemų dažnių generatorius | Ne |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Digital |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby Digital Plus |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Pritaikomas garsas | Taip |
| Automatinis garsumo išlyginimo įrenginys | Taip |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1242 mm |
| Gylis (su stovu) | 212 mm |
| Aukštis (su stovu) | 781 mm |
| Svoris (su stovu) | 12,4 kg |
| Plotis (be stovo) | 1242 mm |
| Gylis (be stovo) | 78 mm |
| Aukštis (be stovo) | 730 mm |
| Svoris (be stovo) | 12,2 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC, PAL, SECAM |
| Derintuvų skaičius | 1 tiuneris(iai / ių) |
| Automatinė kanalo paieška | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Didžiausias sukrautų kartoninių dėžių skaičius | 3 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 17 kg |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 8 vnt |
| Padėklo grynasis plotis | 110 cm |
| Padėklo grynasis gylis | 140 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 187,6 cm |
| Padėklo grynasis svoris | 22 kg |
| Padėklo bendrasis plotis | 110 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 1395 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 150 mm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 140 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 864 mm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 187,6 cm |
| Padėklo bendrasis svoris | 265 kg |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 16 vnt |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 2 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 1 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 5901292514501 |
| Sunkvežimio tipas | 87 cbm |
| Skaičius viename sunkvežimyje | 288 vnt |
| Padėklų skaičius viename sunkvežimyje | 18 vnt |
| Techniniai duomenys | |
| Sudėtyje nėra | Gyvsidabris |
| Remontuojamumo indeksas | 7.1 |
| Didinimas | Taip |
| Cheminių medžiagų mokestis (Švedija) | Taip |
| Cheminių medžiagų mokesčio sumažinimas (Švedija) | 50 |
| Baterija | |
| Baterijos svoris | 15 g |
| Tiekėjo informacija | |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE |