Gamintojas: Sony
Modelis: XR65X95KAEP
EAN: 4548736138315
Sony XR-65X95K. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LCD, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: Direct-LED. Smart TV. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda, Sidabras
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Spalva: | Titanium Silver |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 300 x 300 mm |
| Aplinkos šviesa | Taip |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Local Dimming |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | Sony Dynamic Contrast Enhancer, Sony Live Colour, Sony XR Contrast Booster, Sony XR Smoothing, Sony XR Triluminos Pro |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis trumpos gaišties režimas (ALLM), Kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| 4K gerinimas | Taip |
| USB įrašymas | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 165,1 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LCD |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Direct-LED“ |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomi vaizdo režimai | 480p, 576p, 720p, 1080p, 2160p |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 164 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Numatyta operacinė sistema | Android |
| Išmanieji režimai | Kinas, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, IMAX Enhanced, Netflix Calibrated, Standartinis, Ryškus |
| Programėlės platinimo platforma | Google Play |
| Vaizdo programėlės | Google TV |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP |
| Naršymas | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Palaikoma naršyklė | Vewd |
| HID palaikymas | Taip |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | Ne |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| HDCP | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Kompozuoti video in | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| RF portų kiekis | 1 |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | Taip |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | BRAVIA Sync |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | Taip |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | Taip |
| Pakuotės plotis | 1574 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 972 mm |
| Paketo svoris | 43 kg |
| Valdymo funkcijos | |
| Garsinė kontrolė | Taip |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | Taip |
| Virtualusis ekranas (OSD) | Taip |
| On/Off laikmatis | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 113 kWh |
| Energijos suvartojimas | 380 W |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 156 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Energijos taupymo rėžimas | Taip |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 6 |
| RMS galingumas | 60 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | DTS, Dolby Atmos |
| Garso režimai | Dialogas, „Dolby Audio“, Muzika, Standartinis |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1443 mm |
| Gylis (su stovu) | 343 mm |
| Aukštis (su stovu) | 846 mm |
| Svoris (su stovu) | 33 kg |
| Plotis (be stovo) | 1443 mm |
| Gylis (be stovo) | 60 mm |
| Aukštis (be stovo) | 835 mm |
| Svoris (be stovo) | 32,1 kg |
| Stovo plotis | 144,2 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL I, SECAM B/G, SECAM D/K |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 3 tiuneris(iai / ių) |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 6.6 |