Gamintojas: Sharp
Modelis: 4T-C55BL3EF2AB
EAN: 4974019141510
Sharp Aquos 55BL3EA. Ekrano įstrižainė: 139,7 cm (55"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: Active Motion 600. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 400 x 200 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Video suspaudimo formatai | H.264, HEVC, MPEG4 |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AC3, AC4, EAC3, LPCM, M4A, MP3, OGG |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, JPEG, JPG, PNG |
| Palaikomi vaizdo formatai | ASF, AVI, FLV, H.264, H.265, HEVC, M2TS, M4V, MKV, MP4, MPEG4, MPG, RM, TS, VOB, VP9, WMV |
| USB įrašymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Judesių interpoliacijos technologija | Active Motion 600 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 1000000:1 |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 139 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | Android |
| Operacinės sistemos versija | Android 9.0 (Pie) |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | |
| Gyvenimo būdo programos | Google Apps |
| Vaizdo programėlės | Netflix, YouTube |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Mobilusis didelės raiškos saitas (MHL) | |
| DVI prievadas | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| Komponento video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Kompozuoti video in | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| RF portų kiekis | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pakuotės plotis | 1335 mm |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 875 mm |
| Paketo svoris | 18,8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Valdymo funkcijos | |
| Garsinė kontrolė | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Firmware tobulinimas | |
| Programinės aparatinės įrangos naujovinimas per | USB |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 101 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 170 kWh |
| Energijos suvartojimas | 145 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 110 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 180 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos taupymo rėžimas | |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Garso dekodavimo technologijos | DTS 2.0, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Įstatyti audio dekoderiai | DTS, Dolby Digital |
| Ekvalaizeris | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1239,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 232,6 mm |
| Aukštis (su stovu) | 763,2 mm |
| Plotis (be stovo) | 123,9 cm |
| Gylis (be stovo) | 8,82 cm |
| Aukštis (be stovo) | 72,4 cm |
| Svoris (be stovo) | 14,2 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL, SECAM |
| Kitos savybės | |
| Palikomų failų sistemos | FAT32, NTFS |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | CE (EMC), CB (Safety), ErP (Energy) |