Gamintojas: Samsung
Modelis: UE65RU8000UXZT
EAN: 8801643883096
Samsung UE65RU8000U. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: PQI (Picture Quality Index) 2500, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Žaidimo režimas | |
| Teleteksto funkcija | |
| Subtitrų funkcija | |
| Palaikomi subtitrų formatai | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TTXT, XML |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP, ASF, AVI, FLV, M2TS, MKV, MOV, MP4, MPG, MTS, RMVB, SVI, TP, TRP, TS, VOB, VRO, WEBM, WMV |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AC4, ADPCM, G.711, HE-AAC, LPCM, MP3, OPUS, WMA |
| Video suspaudimo formatai | H.263, H.264, H.265, HEVC, MPEG1, MPEG2, VC-1, VP6, VP8, VP9, WMV7 |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | Samsung Contrast Enhancer, Samsung UHD Up-Scailing |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 165,1 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano formato patikslinimai | 4:3, 16:9 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p, 1080p, 2160p |
| Judesių interpoliacijos technologija | PQI (Picture Quality Index) 2500 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | „Mega Contrast“ |
| Spalvų gylis | 10 bitai |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 163 cm |
| Piko skaisčio santykis | 75 % |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Ekrano dubliavimas | |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | |
| „Hybrid Broadcast Broadband TV“ (HbbTV) versija | 2.01 |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Bluetooth | |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| DVI prievadas | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.4 |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | Anynet+ |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka |
| On/off mygtukas | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 400 x 400 mm |
| Kitos savybės | |
| „Hybrid Log Gamma“ (HLG) | |
| Pridėtos baterijos | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Dvigubas derintuvas | |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | |
| Metinis energijos suvartojimas | 164 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A+ |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Pakuotės plotis | 1611 mm |
| Pakuotės gylis | 178 mm |
| Pakuotės aukštis | 975 mm |
| Paketo svoris | 33,8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 118 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 59 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Valdymo funkcijos | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Paveikslėlis paveikslėly | |
| Automatinis išjungimas | |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby Digital Plus |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Digital |
| „Multi-Room“ režimas | |
| Daugiabučio garso technologija | Samsung Multiroom Link |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1456,1 mm |
| Gylis (su stovu) | 333,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 900 mm |
| Svoris (su stovu) | 26,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 145,6 cm |
| Gylis (be stovo) | 5,92 cm |
| Aukštis (be stovo) | 83,7 cm |
| Svoris (be stovo) | 25,6 kg |
| TV imtuvas | |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 2 tiuneris(iai / ių) |
| Automatinė kanalo paieška | |