Gamintojas: Samsung
Modelis: UE43AU7025KXXC
EAN: 8806094416602
Samsung UE43AU7025KXXC. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB, DVB-C, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Teleteksto funkcija | |
| Subtitrų funkcija | |
| Dirbtinio intelekto raiškos keitimo technologija | Ne |
| Skaitmeninis švarus vaizdas | |
| Paveikslėlių galerija | |
| IPv6 palaikymas | |
| „Wireless Dex“ palaikymas | |
| 360 vaizdo kameros palaikymas | |
| 360 vaizdo leistuvo palaikymas | |
| Skaitmeninis padėjėjas | Ne |
| Dera su programėle „SmartThings“ | Ne |
| „ConnectShare“ (HDD) | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 109,2 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 108 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | Tizen |
| Garso dubliavimas | |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | |
| „Hybrid Broadcast Broadband TV“ (HbbTV) versija | 2.0.2 |
| Tolimojo lauko balso sąveika | |
| Iš televizoriaus įjungiamas vaizdo dubliavimas | |
| Universalusis vadovas | |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| RF portų kiekis | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.4 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 200 mm |
| Nuožulos tipas | 3 Bezel-less |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 54 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas | 67 W |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 70 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 115 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Valdymo funkcijos | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| OSD kalbų skaičius | 27 |
| Automatinis išjungimas | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Įmontuotas žemų dažnių generatorius | |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby Digital Plus |
| Išankstinio garso pasirinkimo deskriptorius | Ne |
| „Object Tracking Sound+“ (OTS+) | |
| „Q-Symphony“ | |
| Aktyvusis balso stiprintuvas (AVA) | |
| Pritaikomas garsas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 958,4 mm |
| Gylis (su stovu) | 217,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 630,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,4 kg |
| Plotis (be stovo) | 958,4 mm |
| Gylis (be stovo) | 80,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 568,2 mm |
| Svoris (be stovo) | 7,3 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB, DVB-C, DVB-T2 |
| Automatinė kanalo paieška | |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 6.2 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 1070 mm |
| Pakuotės gylis | 140 mm |
| Pakuotės aukštis | 657 mm |
| Paketo svoris | 10,5 kg |