Gamintojas: Samsung
Modelis: QE75QN800BTXXC
EAN: 8806094194975
Samsung Series 8 75QN800B. Ekrano įstrižainė: 190,5 cm (75"), Ekrano rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai, HD tipas: 8K Ultra HD, Ekrano technologija: Neo QLED, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: „Mini“ šviesos diodas. Smart TV. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR 2000 |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Aplinkos režimas | Ambient Mode+ |
| „Eco“ jutiklis | Taip |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| IPv6 palaikymas | Taip |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| „AMD FreeSync“ tipo | FreeSync Premium Pro |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis trumpos gaišties režimas (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View |
| Išskirtinės prekės ženklo technologijos | Micro dimming, Motion Xcelerator Turbo |
| „Tap View“ ekrano bendrinimo funkcija | Taip |
| Vaizdo padidinimas | Taip |
| Dera su programėle „SmartThings“ | Taip |
| 360 vaizdo leistuvo palaikymas | Taip |
| „Wireless Dex“ palaikymas | Taip |
| 360 vaizdo kameros palaikymas | Taip |
| MBR palaikymas | Taip |
| „ConnectShare“ (USB) | Taip |
| „ConnectShare“ (HDD) | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm |
| HD tipas | 8K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| Ekrano technologija | Neo QLED |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Mini“ šviesos diodas |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | Quantum Matrix Technology |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 189 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | Taip |
| Numatyta operacinė sistema | Tizen |
| Laiko poslinkis | Taip |
| Garso dubliavimas | Taip |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| „Hybrid Broadcast Broadband TV“ (HbbTV) versija | 2.0.3 |
| Išmanieji režimai | Filmas, Filmų kūrimo |
| Iš televizoriaus įjungiamas vaizdo dubliavimas | Taip |
| Tolimojo lauko balso sąveika | Taip |
| Universalusis vadovas | Taip |
| Vaizdo programėlės | Samsung TV Plus |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Bluetooth | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| HID palaikymas | Taip |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | Ne |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | Taip |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | Taip |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.4 |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | Anynet+ |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 400 x 400 mm |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Mažasis sieninio tvirtinimo laikiklis | Taip |
| Nuožulos tipas | 4 Bezel-less |
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| Stand soalva | Juoda |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Nuotolinio valdymo tipas | TM2280E |
| Pridedamas išmanusis nuotolinio valdymo pultelis | Taip |
| El. vadovas | Taip |
| Pakuotės plotis | 1872 mm |
| Pakuotės gylis | 196 mm |
| Pakuotės aukštis | 1144 mm |
| Paketo svoris | 55,7 kg |
| Valdymo funkcijos | |
| Valdymo tipas | Bevielis |
| Garsinė kontrolė | Taip |
| Balso gidas | Taip |
| OSD kalbų skaičius | 27 |
| Paveikslėlis paveikslėly | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Veikia su „Samsung Bixby“ | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 284 kWh |
| Energijos suvartojimas | 284 W |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 440 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Galios suvartojimas (maks.) | 395 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos taupymo rėžimas | Taip |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 70 W |
| Įmontuotas žemų dažnių generatorius | Taip |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby MS12 |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Garso režimai | Erdvinis |
| Aktyvusis balso stiprintuvas (AVA) | Taip |
| Muzikos siena | Taip |
| Pritaikomas garsas | Taip |
| „Q-Symphony“ | Taip |
| „Object Tracking Sound+“ (OTS+) | Taip |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1668,3 mm |
| Gylis (su stovu) | 318,3 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1023,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 42,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 1668,3 mm |
| Gylis (be stovo) | 17,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 955,6 mm |
| Svoris (be stovo) | 32,2 kg |
| Stovo plotis | 36 cm |
| Stovo gylis | 31,8 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatinė kanalo paieška | Taip |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „Samsung“ technologijos (garso ir vaizdo / televizijos) | Micro Dimming, Motion Xcelerator Turbo |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 8.1 |
| Kitos savybės | |
| „One Connect“ dėžutė | Taip |