Gamintojas: Samsung
Modelis: QE65Q60TAUXXH
EAN: 8806090300677
Samsung Series 6 QE65Q60TAU. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: Dual LED. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: PQI (Picture Quality Index) 3100. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| LED indikatoriai | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Žaidimo režimas | |
| Teleteksto funkcija | |
| Subtitrų funkcija | |
| Skaitmeninis švarus vaizdas | |
| Triukšmo mažinimas | |
| 4K gerinimas | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Parental kontrolė | |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 165,1 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | QLED |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| LED galinio apšvietimo tipas | Dual LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Judesių interpoliacijos technologija | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | „Mega Contrast“ |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 163 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Ekrano dubliavimas | |
| Išmanieji režimai | Kinas |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth | |
| Naršymas | |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 1.4 |
| Valdymo funkcijos | |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Garsinė kontrolė | |
| Balso gidas | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| Viešbučio režimas | |
| Automatinis išjungimas | |
| Miego laikmatis | |
| On/Off laikmatis | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Nuotolinio valdymo tipas | TM1240A |
| Pridedamas išmanusis nuotolinio valdymo pultelis | |
| El. vadovas | |
| Pakuotės plotis | 1606 mm |
| Pakuotės gylis | 178 mm |
| Pakuotės aukštis | 963 mm |
| Paketo svoris | 30,8 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 137 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 151 kWh |
| Energijos suvartojimas | 116 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (PowerSave) | 59 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Garso režimai | Kinas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (be stovo) | 145 cm |
| Gylis (be stovo) | 5,76 cm |
| Aukštis (be stovo) | 82,9 cm |
| Svoris (be stovo) | 22,3 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatinė kanalo paieška | |
| Kitos savybės | |
| Sertifikuota „Digital Living Network Alliance“ (DLNA) | |