Gamintojas: Philips
Modelis: 55PUS7607/12
EAN: 8718863033869
Philips 7600 serijos LED 55PUS7607 4K UHD LED išmanusis televizorius yra aukštos kokybės televizorius, skirtas geriausiam vaizdo ir garso patyrimui. Šis televizorius yra 139,7 cm (55 colių) įstrižainės, LED technologijos, su 3840x2160 pikselių aukštos rezoliucijos ekranu, kuris suteiks tikrai ryškius ir aiškius vaizdus.
Šiame televizoriuje yra daugybė išmaniosios funkcijų, kurios pavers jūsų žiūrėjimo patirtį dar intuityvesne. Televizoriuje yra įdiegtos žiniatinklio naršyklės, leidžiančios naršyti internete tiesiogiai nuo jūsų televizoriaus ekrano. Be to, jame yra Wi-Fi jungtis, kad galėtumėte bevieliu būdu prisijungti prie interneto ir naudotis įvairiomis išmaniosiomis funkcijomis.
Televizorius taip pat turi įvairias jungtis, įskaitant 3 HDMI portus, 2 USB 2.0 portus, Ethernet LAN jungtį ir skaitmeninį garso optinį išėjimą. Tai leidžia lengvai prijungti kitus įrenginius, tokius kaip žaidimų konsolės, „blu-ray“ grotuvai arba garso sistemos, ir mėgautis aukštos kokybės vaizdu ir garsu.
Šis televizorius taip pat turi suderinamumą su VESA sienos tvirtinimo sistema, jei nuspręsite uždėti jį ant sienos ir taip sutaupyti vietos. Išmanusis televizorius taip pat yra aprūpintas nuotolinio valdymo pulteliu, kuris užtikrins patogų televizoriaus valdymą.
Nesvarbu, ar žiūrite filmus, žaidžiate žaidimus ar naršote internete, Philips 7600 serijos LED 55PUS7607 4K UHD LED išmanusis televizorius užtikrins puikų vaizdo ir garso patyrimą bei leis jums mėgautis aukštos kokybės televizija.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Teleteksto funkcija | |
| Teletekstas | 1000 puslapiai |
| Subtitrų funkcija | |
| Palaikomi vaizdo formatai | PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Palaikomi audio formatai | MP3, AAC, WAV, WMA, WMA-PRO, FLAC |
| Palaikomi subtitrų formatai | SRT, ASS, SSA, SUB, SMI, TXT |
| Palaikomi vaizdo formatai | MPEG2, HEVC, MPEG4, VP9, H.264, AVI, MKV, H.265, MPEG1 |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 138 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | SAPHI |
| Ekrano dubliavimas | |
| Vaizdinės informacijos persiuntimo pagal poreikį (VOD) funkcijos palaikymas | |
| Vaizdo programėlės | YouTube, Netflix |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Naršymas | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| HDCP | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 100 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Pakuotės plotis | 1360 mm |
| Pakuotės gylis | 160 mm |
| Pakuotės aukštis | 840 mm |
| Paketo svoris | 14,2 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 76 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 128 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,2 W |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Valdymo funkcijos | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Automatinis išjungimas | |
| Firmware tobulinimas | |
| Programinės aparatinės įrangos naujovinimas per | Automatinio naujovinimo vediklis, Tinklas, USB |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 20 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos |
| Garso režimai | AI Sound |
| Automatinis garsumo išlyginimo įrenginys | |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1226,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 246,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 739,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,7 kg |
| Plotis (be stovo) | 1226,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 85,3 mm |
| Aukštis (be stovo) | 712,8 mm |
| Svoris (be stovo) | 10,6 kg |
| Stovo plotis | 80,8 cm |
| Stovo gylis | 24,5 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL, SECAM |
| Techniniai duomenys | |
| Remontuojamumo indeksas | 6.9 |