Gamintojas: Philips
Modelis: 50HFL5114U/12
EAN: 8718863023921
Philips 50HFL5114U/12. Ekrano įstrižainė: 127 cm (50"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Ekrano ryškumas: 350 cd/m². Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-T. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 127 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 3840 x 2160 |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 126 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | Android |
| Operacinės sistemos versija | Android TV 9 (Pie) |
| Vaizdo programėlės | Google TV, Netflix, YouTube |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| „Wi-Fi Direct“ | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Nuotolinio valdymo (IR) išvestis | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 200 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, GIF, JPG, PNG |
| Video suspaudimo formatai | AVI, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9 |
| Palaikomi audio formatai | AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEVC |
| Palaikomi subtitrų formatai | SMI, SRT, TXT |
| Valdymo funkcijos | |
| Valdymo tipas | Bevielis |
| OSD kalbų skaičius | 40 |
| Automatinis išjungimas | |
| Miego laikmatis | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 69 kWh |
| Energijos suvartojimas | 70 W |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 10 W |
| Garso dekodavimo technologijos | DTS-HD, Dolby Digital AC4, Dolby MS10 |
| Įstatyti audio dekoderiai | DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1128 mm |
| Gylis (su stovu) | 215 mm |
| Aukštis (su stovu) | 712 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,6 kg |
| Plotis (be stovo) | 112,8 cm |
| Gylis (be stovo) | 8,6 cm |
| Aukštis (be stovo) | 65,5 cm |
| Svoris (be stovo) | 10,4 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85287280 |