Gamintojas: Philips
Modelis: 32PHT5505/05
EAN: 8718863023631
Philips 32PHT5505/05. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano rezoliucija: 1366 x 768 pikseliai, HD tipas: HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Teleteksto funkcija | |
| Video suspaudimo formatai | AVI, H.264, MKV |
| Palaikomi subtitrų formatai | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Palaikomi audio formatai | AAC, MP3, WAV, WMA |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Palaikomi vaizdo formatai | AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9 |
| USB įrašymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 81,3 cm |
| HD tipas | HD |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1366 х 768 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 80 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| On/off mygtukas | |
| Signalo stiprumo indikatorius | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Pakuotės plotis | 798 mm |
| Pakuotės gylis | 133 mm |
| Pakuotės aukštis | 520 mm |
| Paketo svoris | 5,7 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | E |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 24 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 10 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 732,6 mm |
| Gylis (su stovu) | 166,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 453,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 4 kg |
| Stovo plotis | 55,1 cm |
| Stovo gylis | 16,6 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC, PAL, SECAM |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Valdymo funkcijos | |
| Nutildymo paveikslėlis (taikoma radijui) | |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Firmware tobulinimas | |
| Programinės aparatinės įrangos naujovinimas per | USB |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |