Gamintojas: LG
Modelis: 70UR80006LJ
EAN: 8806087075120
LG UHD 70UR80006LJ. Ekrano įstrižainė: 177,8 cm (70"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: Direct-LED. Smart TV. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
LG UHD 70UR80006LJ TV 177,8 cm (70") 4K Ultra HD Smart TV Wifi Noir | €869.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 400 x 400 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 177,8 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Direct-LED“ |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 50 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 177 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | „Web OS“ |
| Operacinės sistemos versija | 23 |
| Išmanieji režimai | Filmų kūrimo |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| RF portų kiekis | 2 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Pakuotės plotis | 1700 mm |
| Pakuotės gylis | 187 mm |
| Pakuotės aukštis | 1070 mm |
| Paketo svoris | 35,9 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 114 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 176 kWh |
| AC įėjimo įtampa | 100~240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Garsas | |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| RMS galingumas | 20 W |
| Garso režimai | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1562 mm |
| Gylis (su stovu) | 361 mm |
| Aukštis (su stovu) | 972 mm |
| Svoris (su stovu) | 28,1 kg |
| Plotis (be stovo) | 1562 mm |
| Gylis (be stovo) | 59,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 907 mm |
| Svoris (be stovo) | 27,7 kg |
| Stovo plotis | 124,7 cm |
| Stovo gylis | 36,1 cm |